Hakkımızda

Yurtiçi ve yurtdışında otomasyon/dozajlama sistemleri konusunda kalite ve güvenin tek adresi olan ODESİ, özellikle tekstil, kozmetik, ilaç ve gıda sektörlerinde firma ihtiyaçlarına uygun özel çözümler üreterek otomasyon sistemleri ve hassas dozajlama üniteleri yapmaktadır. Üretim kapasitesi ve kalitesini arttırmaya yönelik çözümlerini en son teknoloji ile birleştirerek müşterilerine sunan ODESİ, 30 yıldır hızla artan ivmesiyle sektörde lider firma haline gelmiştir.

Müşterilerinin global pazardaki rekabetçi yapılarına katkıda bulunmayı görev edinmiş olan ODESİ, bütün çalışanları ile birlikte bu başarıya ulaşmak için hizmet vermektedir. Sahip olduğu tecrübelerini, fabrika yönetimine katkıda bulunacak sistemler geliştirmek üzere bilgi ve birikimleri ile birleştirip, üretim artışı sağlayan, kaliteyi arttıran, üretim maliyetini düşüren ve çevreye duyarlı sistemler üretmektedir.

ODESİ yıllardır edinmiş olduğu deneyimleri ile müşterilerine kaliteli üretim, hızlı servis ve memnuniyet garantisi vermektedir.